Ушбу хабарнома орқали, Calle Selva de Mar no.111, Barcelona (08022) манзили бўйича рўйхатга олинган SEMILLAS FITÓ, SA, Sociedad Unipersonal компанияси (бундан буён матнда - "SEMILLAS FITÓ" деб юритилади), унинг веб-сайти фойдаланувчиларини ўзининг МАХФИЙЛИК СИЁСАТИ ва ШАХСИЙ МАЪЛУМОТЛАРНИ ҲИМОЯ ҚИЛИШ ҚОНУНИ ҳақида ҳабардор қилади.
1999 йил 13 декабрдаги "Шахсий маълумотларни ҳимоя қилиш тўғрисида"ги 15/1999-сонли Қонунига мувофиқ, биз шуни маълум қиламизки, ушбу веб-сайт орқали фойдаланувчилар томонидан тақдим этилган ҳар қандай шахсий маълумот SEMILLAS FITÓ компаниясининг шахсий маълумотлар файлига киритилади. Худди шу тарзда, шахсий маълумотларни киритиш ва ушбу сайтда кўрсатилган ҳар қандай шаклларни топшириш орқали сиз SEMILLAS FITÓ компаниясига тақдим этилган шахсий маълумотни, шунингдек ушбу веб-сайтда таклиф этилган ёки таклиф этилиши мумкин бўлган турли хил хизматларнинг иштироки ва/ёки фойдаланиши билан боғлиқ барча маълумотларни қайта ишлашга ва унга тегишли бўлган автоматлаштирилган файлга киритишга ВАКОЛАТ БЕРАСИЗ.
Агар шахсларнинг шахсий маълумотлари сўров юборган шахсдан бошқасига тегишли бўлган шаклларга киритилган бўлса, улар мазкур шахсларга ушбу ҳужжатдаги маълумотлар тўғрисида хабар беришлари шарт.
Агар бошқача кўрсатилмаган бўлса, фойдаланувчи ҳар бир шаклнинг майдонларидаги барча маълумотларни киритиши ва шаклларни ҳақиқий, аниқ, тўлиқ ва янгиланган маълумотлари билан тўлдириши керак. Фойдаланувчи шаклларни нотўғри, ноаниқ, тўлиқсиз ёки эскирган маълумотлар билан тўлдиргани сабабли SEMILLAS FITÓ компаниясига ёки бошқа ҳар қандай учинчи шахсга бевосита ёки билвосита етказилиши мумкин бўлган зарар ёки йўқотиш учун жавобгар бўлади. Шу муносабат билан, фойдаланувчи тақдим этилган барча шахсий маълумотлар тўғри эканлигига кафолат беради ва SEMILLAS FITÓга ҳар қандай ўзгартириш тўғрисида хабар бериш учун жавобгардир.
Фойдаланувчиларнинг шахсий маълумотларини автоматик равишда йиғиш ва бошқариш амалиёти қуйидагилар натижасида бажарилади:
а) Уларнинг маълумотлари "Алоқа" бўлимидан амалга оширилган маълумот сўровини ёки талабини бошқариш учун бизнинг "Алоқа" бўлими орқали юборилиши натижасида.
б) Уларнинг маълумотлари SEMILLAS FITÓ компаниясида мумкин бўлган кадр эҳтиёжларини қондириш мақсадида уларнинг аризаларини баҳолаш учун "Биз билан ишланг" бўлими орқали юборилиши натижасида.
Агар SEMILLAS FITÓ томонидан тақдим этилаётган бирон бир махсус хизматининг белгиланган махсус қоидалари шахсий маълумотлар ҳимояси билан боғлиқ бўлган қоидаларга зид бўлса, низо юзага келган тақдирда, ушбу хизмат учун кўрсатилган махсус қоидаларнинг қўлланилиши мазкур ҳужжатда кўрсатилган қоидалардан устун туради.
Тақдим этилган маълумотлар ҳеч қачон юқорида кўрсатиб ўтилганларидан бошқа мақсадларда фойдаланилмайди ва ўша мақсадлар учун уларнинг зарурлиги йўқолганда, улар дарҳол йўқ қилинади.
SEMILLAS FITÓ томонидан олинган шахсий маълумотларга тегишли барча маълумотлар қатъий махфийлик тарзда, профессионал маҳфийлик бурчига риоя қилган ҳолда фойдаланилади. Тақдим этилган шахсий маълумотлар ҳеч қандай ҳолатларда учинчи шахларга юборилмайди. Юқоридагиларга зарар етказмаган ҳолда, фойдаланувчи SEMILLAS FITÓ компаниясига ушбу сайт орқали тақдим этилган маълумотларни SEMILLAS FITÓ компаниясига тегишли бўлган гуруҳга кирувчи, шу жумладан уруғларни олиш, ишлаб чиқариш ва тижоратлаштириш дунёси билан боғлиқ бўлган компанияларга юборишга рухсат беради. Маълумот узатилиши аввал айтиб ўтилган мақсадлар учун амалга оширилади.
SEMILLAS FITÓ қонуний равишда талаб қилинган Шахсий маълумотларни ҳимоя қилиш учун хавфсизлик даражаларини қабул қилди ва тақдим этилган Шахсий маълумотларнинг йўқолиши, нотўғри ишлатилиши, ўзгартирилиши ва рухсатсиз фойдаланишининг олдини олиш учун ўз ваколати доирасидаги барча техник ишларни ва тадбирларни амалга оширди.
Ушбу Махфийлик сиёсатини қабул қилиш орқали сиз SEMILLAS FITÓ компаниясига ва шу бизнес гуруҳига тегишли бўлган бошқа компанияларга, Ахборот жамияти хизматлари ва электрон тижорат тўғрисидаги (LLSI) 34/2002-қонунининг 21-моддасига мувофиқ уларнинг фикри бўйича қизиқиш уйғотиши мумкин деб ҳисоблаган маълумотлар ёки маҳсулотларга оид тижорат хабарлар ва рекламаларнинг тақдим этилган электрон почта ёки бошқа шунга ўхшаш электрон воситалар орқали жўнатилишига, info@semillasfito.cоm электрон почта манзилига хабар юбориш орқали ушбу ваколатни исталган вақтда бекор қилиш имкониятига зарар етказмаган ҳолда, бевосита ваколат беряпсиз.
Фойдаланувчилар SEMILLAS FITÓ компаниясида сақланаётган файлларда тўпланган, ўзларига тегишли маълумотлардан фойдаланиш, ёзма ва имзоланган хабарномани файл менежерига, бошқача айтганда, SEMILLAS FITÓ, SA, Sociedad Unipersonal компаниясига, Barcelona (08019), Selva de Mar 111. манзили бўйича юбориш орқали (уларнинг Миллий шахсини тасдиқловчи ҳужжати ёки унга тенглаштирилган Шахсни SEMILLAS FITÓ шахсий фикрга асосланиб ёки қонунчилик, ҳуқуқий қарор ёки бизнес амалиётидаги ўзгаришлар туфайли ўзининг Маълумотларни ҳимоя қилиш сиёсатини ўзгартириш ҳуқуқини ўзида сақлаб қолади. Агар SEMILLAS FITÓ бирон бир ўзгартириш киритса, янги матн ушбу веб-сайтда эълон қилинади, унда фойдаланувчиларга ҳар сафар амалдаги Маълумотларни ҳимоя қилиш сиёсати тўғрисида хабар берилади. Ҳар қандай ҳолатда ҳам, унинг фойдаланувчилар билан алоқаси веб-сайтга кирилган аниқ вақтда ўрнатилган қоидаларга мувофиқ амалга оширилади.

Through this notice, SEMILLAS FITÓ, SA, Sociedad Unipersonal (hereinafter referred to as “SEMILLAS FITÓ”), with registered office in Barcelona (08022), calle Selva de Mar, nº 111, informs users of its website about its PRIVACY POLICY AND THE PROTECTION OF PERSONAL DATA.
Pursuant to Law 15/1999, dated 13 December, on the Protection of Personal Data, we hereby inform you that any personal data provided by users through this website, shall be included in a personal data file, the manager and owner of which is SEMILLAS FITÓ. Likewise, the fulfilling with personal data and the submission of any of the forms displayed on this site, EXPRESSLY AUTHORISES SEMILLAS FITÓ to handle and incorporate the personal data provided into an automated file under its ownership, together with all data that is generated in relation to the participation and/or use of the different services that are offered or may be offered on this website.
In the event that personal data of individuals is included in the forms which refer to someone different to the person who made the request, the latter must inform these individuals of the information contained in this document.
Unless expressly stated otherwise, it shall be necessary to complete all of the information in the fields of each form, and the user must fill out the forms with truthful, accurate, complete and up-to-date information. The user shall be solely responsible for any damage or loss, direct or indirect, which may be caused to SEMILLAS FITÓ or to any third party due to completing the forms with false, inaccurate, incomplete or out-of-date information. In this respect, the user guarantees that all personal data provided is correct and is responsible for informing SEMILLAS FITÓ of any modification to this.
The automated collection and management of users’ personal data is as a result of:
a) Sending their data via our “Contact” section to manage the request for information or query that, if applicable, is made within this section.
b) Sending their data via the “Work with us” section to evaluate their application for the purposes of covering the possible staffing needs at SEMILLAS FITÓ.
In the event that SEMILLAS FITÓ provides any type of special service in which specific provisions are determined which are different to those relating to the protection of personal data, in the event of a conflict, the application of the specific regulations indicated for this particular service shall prevail over the regulations contained herein.
The data provided shall never be used for any purpose other than those previously described, immediately being deleted when they are no longer required for such means.
All information relating to personal data received by SEMILLAS FITÓ is treated in the strictest confidence, at all times respecting the duty of professional secrecy. The personal data provided shall under no circumstances be sent to third parties. Without prejudice to the above, the user gives express authorisation to SEMILLAS FITÓ for the data provided through this site to be sent to companies within the same Group to which SEMILLAS FITÓ belongs, all related to the world of obtaining, producing and commercialising seeds. This transfer of data shall be made for the same purposes as previously described.
SEMILLAS FITÓ has adopted the security levels for the protection of Personal Data legally required and has implemented all the technical means and measures within its power to avoid the loss, misuse, alteration and unauthorised access to the Personal Data provided.
Through acceptance of this Privacy Policy, you expressly authorise SEMILLAS FITÓ, and the rest of the companies belonging to the same business Group, pursuant to article 21 of Law 34/2002, on Information Society Services and Electronic Commerce (LSSI) to send commercial communications or advertisements relating to information or products that they consider may be of interest, through the email provided or any other similar electronic means, without prejudice to the possibility of freely revoking the authorisation at any time by sending an email to the following address: info@fitoseeds.com.
Users are entitled to access the information which corresponds to them which has been gathered in the files held by SEMILLAS FITÓ, to rectify the information if it is incorrect, delete it, and object to its use through written and signed notification (attaching a copy of their National Identity Document or equivalent Identity Document) addressed to the file manager, in other words, the company SEMILLAS FITÓ, SA, Sociedad Unipersonal, with address for notification purposes in Barcelona (08019), Selva de Mar 111.
SEMILLAS FITÓ reserves the right to modify its data protection policy following its own judgement, or due to a change in legislation, legal ruling or business practice. If SEMILLAS FITÓ introduces any change, the new text shall be published on this website, where users shall be made aware of the data protection policy in force at each time. In any case, its relationship with users shall be governed by the regulations established at the exact time the website is accessed.