Madridda 4-6 oktyabr kunlari boʻlib oʻtgan oxirgi Fruit Attraction yarmarkasi Semillas Fito uchun isteʼmolchilardan ilhomlangan yangiliklarni  taqdim qilish hamda mijozlarimiz va hamkorlarimiz bilan yaqin munosabatlarimizni ilgari surishda davom etishning ajoyib imkoniyati boʻldi.
Semillas Fito uchun ushbu har yili tobora rivojlanib kelayotgan xalqaro yarmarkada ishtirok etish quyidagi imkoniyatlarni taqdim qildi:
• Brendning taniqliligini oshirish va kompaniyaning yangiliklarini taqdim qilish.
• Fermerlardan tortib, yirik chakana savdo nuqtalarigacha boʻlgan koʻlamdagi barcha maqsadli segmentlarimiz bilan yaqin munosabatlarni saqlash.
• Kompaniyamizning toʻrtta qadriyati: malakalilik, uzoq muddatli koʻzlov, jamoada ishlash va yaqinlik ustida olib borayotgan ishlarimizni davom ettirish uchun Ispaniya va Portugaliyadagi sotuv guruhlarini birlashtirish.
• Butun qishloq xoʻjaligining oziq-ovqat zanjiri bo‘ylab barqaror farovonlik yaratish uchun maqsadimizni yo‘lga qo‘ying.
"Isteʼmolchilardan ilhomlangan sabzavotlar"
Bu Semillas Fitó katalogini tashkil qiluvchi turli sabzavotlarning urugʻlik mahsulotlarini, jumladan keng isteʼmolga moʻljallangan navlar hamda Flavourite toifasiga kiruvchi qovunning "Santa Klaus" va pomidorning "Cherri" navlarini tashqi ekspertlar guruhi tomonidan oʻtkazilgan taʼm sinovidan keyin isteʼmolchilar afzal koʻrgan navlar deb taqdim qilishning shioriga aylandi.
Brendli yangi mahsulotlar
"Vabi-sabi" pomidori va muzdek yashil etli "Kichik sayyora" qovunlari, Semillas Fitó stendidagi maqsadli auditoriyaga yoʻnaltirilgan yangi brend olami tomonidan toʻliq qoʻllab-quvvatlangan haqiqiy yulduzlarga aylandi.
"Vabi-sabi" shakliy nomukammallik goʻzalligini ajoyib taʼm bilan uygʻunlashtiradi. Bu mukammal nomukammal mahsulot boʻlib, har qanday taomning xushxoʻrligini yaxshilay oladi va isteʼmolchilarning, ulardagi faqat nosimmetrik mahsulotlarni isteʼmol qilish lozim degan ruhiy toʻsigʻini yengib oʻtishga undash orqali oziq-ovqat chiqindilarini kamaytirishga oʻz hissasini qoʻshadi.
Muzdek yashil etli qovun "Kichik sayyora" brendi ostida mazali va xushboʻy qovun sifatida taqdim etilgan boʻlib, kattalar va bolalarning oilaviy isteʼmoliga moʻljallangan. Uning innovatsion yashil eti yangi uzilgan mahsulot va uning ajoyib taʼmini asta-sekin kashf etayotgan isteʼmolchilarni oʻziga jalb qilib kelmoqda.
Semillas Fitó uchun Fruit Attraction yarmarkasida ishtirok etish juda muhim ahamiyatga ega, chunki bu qishloq xoʻjaligi oziq-ovqat sektorining markazida turishimizga imkon beradi. Bu yerdan turib mijozlarimizning ehtiyojlariga quloq tutish, yakuniy isteʼmolchilarning talablarini yaxshiroq tushunish va bozorga yaxshiroq yechimlarni taklif qilish uchun mahsulotlarimizni moslashtirishimiz mumkin.

НА ВЫСТАВКЕ FRUIT ATTRACTION КОМПАНИЯ SEMILLAS FITÓ ПРЕДСТАВЛЯЕТ СВОИ НОВЫЕ СОРТА, КОТОРЫЕ ПРИДУТСЯ ПО ВКУСУ ПОТРЕБИТЕЛЯМ
07.10.2022
Томат Wabi-Sabi и дыня Little Planet были звездами нашего фирменного стенда на протяжении трех дней ярмарки.
Последний выпуск Fruit Attraction, проходивший в Мадриде с 4 по 6 октября, стал прекрасной возможностью для Semillas Fitó представить свои новые продукты, которые придутся по вкусу потребителям, а также продолжить развитие тесных отношений, которые мы поддерживаем с клиентами и партнерами.
Участие в этой международной выставке, которая растет с каждым годом, позволяет Semillas Fitó:
- повысить узнаваемость бренда и представить новую продукцию компании;
- поддерживать тесные отношения со всеми целевыми группами, от фермеров до крупных торговых точек;
- организовать встречу отделов продаж из Испании и Португалии, чтобы продолжить работу над четырьмя ценностями нашей компании: профессионализмом, долгосрочным видением, командной работой и близостью к клиентам;
- воплотить в жизнь нашу миссию, чтобы мы могли создавать устойчивое благополучие вдоль всей агропродовольственной цепочки.
«Наши овощи по вкусу потребителям»
Под таким слоганом были представлены различные линейки семян овощных культур в каталоге Semillas Fitó. Сюда вошли как сорта, предназначенные для массового потребления, так и, например, дыня Santa Claus и помидоры черри из категории Flavourite, которые потребители полюбили после тестовой дегустации, проведенной независимыми экспертами.
Новые фирменные продукты
Томат Wabi-sabi и дыни Little Planet сорта Ice Green были настоящими звездами стенда Semillas Fitó и частью нашей новой вселенной брендов, ориентированных на конкретную целевую аудиторию.
Сорт Wabi-sabi сочетает в себе красоту несовершенства формы и фантастический вкус. Этот несовершенный по форме плод улучшает вкус любого блюда и способствует сокращению пищевых отходов: он учит потребителей преодолевать психологический барьер, который предполагает, что только симметричные плоды пригодны для употребления.
Дыня Ice Green входит в линейку Little Planet. Это вкусная ароматная дыня, которой так приятно наслаждаться всей семьей. Ее нежная зеленая мякоть постепенно завоевывает потребителей, которые мало-помалу открывают для себя этот новый продукт и его превосходный вкус.
Для Semillas Fitó участие в выставке Fruit Attraction очень важно: это позволяет компании позиционировать себя как лидера агропродовольственного сектора. Также это прекрасная возможность прислушаться к потребностям клиентов, лучше понять запросы